Proizvodi



Pretraživanje

Naslovnica arrow Mapa weba
Mapa weba

Naslovnica
O nama
  Profil tvrtke
  Distribucije
  Globalna referentna lista
  Referentna lista za Hrvatsku
  Profil tvrtke
  Distribucije
  Globalna referentna lista
  Referentna lista za Hrvatsku
Kontakt
  ASSMANN elektronika d.o.o.
Certifikati
  Assmann
  Belden
  Conteg
  Panduit
  Kategorija 6
  Assmann
  Belden
  Conteg
  Panduit
  Kategorija 6
Mapa weba
Proizvodi
  Aktivna mrežna oprema
    Ligowave Point-to-point Unity 28dbm 220mbps
    Switchevi
      Fast Ethernet Switch N-Way 8 Port, Digitus, DN-5002C
      Fast Ethernet N-Way Switch 24 Port, Digitus, DN-6002C
      DN-6001D NWay Switch 16Port 10/100 19\"
      DN-8006C1 NWay Switch 8 Port GIGA TX
      DN-8022A NWay Switch 24 Port GIGA 2SFP
      DN-8100 SFP Modul MM/LC 850 nm
      Fast Ethernet Switch N-Way 5 Port, Digitus, DN-5001D
      Fast Ethernet Switch N-Way 16 Port, Digitus, DN-5003C
    KVM switchevi
  Pasivna mrežna oprema
    Patch paneli
      Kompaktni patch paneli
        Patch paneli ISDN
          Patch panel ISDN, cat3, 25 porta, Digitus, A-IS-PAN-25
          Patch panel ISDN, cat3, 50 porta, Digitus, A-IS-PAN-50
        Patch paneli UTP
          Patch panel, cat5e, UTP, 24 porta, Digitus, A-PAN-24U
          Patch panel, cat5e, UTP, 24 porta, Digitus, A-PAN6-24U
          Patch panel, cat5e, UTP, 48 porta, Digitus, A-PAN-48U
        Patch paneli STP
          Patch panel, cat5e, STP, 24 porta, Digitus, A-PAN-24S
          Patch panel, cat5e, STP, 24 porta, Digitus, A-PAN6-24S
      Modularni patch paneli (okviri)
        Okvir patch panela, 24 porta, metalni, Panduit, CP24BL
        Okvir patch panela, 24 porta, metalni, Panduit, CP24WSBL
        Okvir patch panela, 24 porta, Panduit, CPP24WBL
        Okvir patch panela, 32 porta, Panduit, CPP32WBL
        Okvir patch panela, 16 porta, metalni, Panduit, CP16BL
        Okvir patch panela, 48 porta, metalni, Panduit, CP48BL
        Okvir patch panela, 72 porta, metalni, Panduit, CP72BL
        Držač kabela, stražnji, Conteg, DP-HR-01
    Utičnice
      Modularne utičnice
        Nadžbukne utičnice (kućišta)
          Kućište utičnice, n/ž, 2 modula, Panduit, CBX2
          Kućište utičnice, n/ž, 4 modula, Panduit, CBX4
          Kućište utičnice, n/ž, 4 modula, Panduit, CBXC4
          Kućište utičnice, n/ž, 2 modula, Panduit, CBXJ2
          Kućište utičnice, n/ž, 6 modula, Panduit, CBXF6
          Kućište utičnice, n/ž, 6 modula, Panduit, CBXD6
          Kućište utičnice, n/ž, 12 modula, Panduit, CBX12
          Kućište utičnice, n/ž, 12 modula, Panduit, CBXF12
          Kućište utičnice, n/ž, 12 modula, Panduit, UICBXA12
        Podžbukne utičnice (kućišta)
          Kućište utičnice bez umetka, Panduit, CBAG
          Kućište utičnice, 3 modula, Panduit, CHES3
          Prihvat za 2 modula, Panduit, CHS2
          Prihvat za 2 modula, s poklopcem, Panduit, CHS2S
          Okvir utičnice 80×80, Panduit, FCFP
          Prihvat za 2 modula, ravni, Panduit, CHF2
          Adapter za CHS2, 45×45, Panduit, CBF
          Kućište utičnice, za 2 modula, ravno, Panduit, CFPE2
          Kućište utičnice, za 4 mudula, ravno, Panduit, CFPE4
          Kućište utičnice, za 6 modula, ravno, Panduit, CFPE6
          Kućište utičnice, za 2 modula, ravno, Panduit, CFPH2
          Kućište utičnice, za 4 modula, ravno, Panduit, CFPH4
          Adapter Vimar, za 1 modul, Panduit, CVIA1
          Adapter Gewiss, za 1 modul, Panduit, CGAGY-X
          Adapter Thorsman, za 4 modula, Panduit, CFPTS4
          Kućište utičnice s poklopcem, Panduit, CFPUKS2S
          Kućište dvostruke utičnice, Panduit, CFPUKS2B
          Kućište trostruke utičnice, Panduit, CFPUKS3
          Okvir utičnice bez umetka za 4 modula, Panduit, CBE
          Okvir utičnice bez umetka za 8 modula, Panduit, CB-2G
      Kompaktne utičnice
        Podžbukne utičnice
          Utičnica 2×RJ45, P/Ž, cat5e, STP, Digitus, DN-9001
          Utičnica 2×RJ45, P/Ž, cat6, STP, Digitus, DN-9005
        Nadžbukne utičnice
          Utičnica 2×RJ45, N/Ž, cat5e, STP, Digitus, DN-9002
          Utičnica 2×RJ45, N/Ž, cat6, STP, Digitus, DN-9006
      Šuko utičnice
        Okvir jednostruki, n/ž, metalni, Legrand, 74812
        Okvir dvostruki, n/ž, metalni, Legrand, 74804
        Okvir trostruki, n/ž, metalni, Legrand, 74806
        Okvir jednostruki, n/ž, PVC, Legrand, 75002
        Okvir dvostruki, n/ž, PVC, Legrand, 75010
        Okvir trostruki, n/ž, PVC, Legrand, 75014
    Kontaktni moduli
      Keystone jack moduli
        Keystone jack UTP
          UTP cat.6 PANDUIT-Keystone
        Keystone jack STP
      Panduit jack moduli
        Panduit jack UTP
          Modul utični RJ45, cat 6, UTP, Panduit, CJ688TG
          Modul utični RJ45, cat 6, UTP, 10 Gbit/s, Panduit, CJ6X88TG
          Modul utični RJ45, cat 5e, UTP, Panduit, CJ5E88TG
        Panduit jack STP
          Modul utični RJ45, cat 5e, STP, Panduit, CJS5E88TG
          Modul utični RJ45, cat 6, STP, Panduit, CJS688TG
          Modul utični RJ45, cat 6, UTP, 10 Gbit/s, Panduit, CJS6X88TG
      Punchdown sistem 110
        P110BW100 nosač za 100 parica
        P110CB4 konektorski blok 4-parice
        P110PC4IG2 patch kabel
        P110PC2 utikač 2 parice
        P110PC4 utikač 110 za 4 parice
        P110LH etikete za obilježavanje
        GPB144 nosač za
        GPCB4 konektorski blok 4 parice
    Konektori i adapteri
      Adapteri i spojnice
        Spojnica RJ11, 6P-6K, Digitus, ATA6/6
        Spojnica RJ45, 8P-8K, Digitus, ATA8/8
        Spojnica RJ45, 8P-8K, Digitus, ATAG8/8
      Kabelski konektori
        Pregibnica PVC za RJ-45, Digitus, AMOT8/8
        Konektor RJ45, STP, 8P-8K, Assmann, AMO8/8SRS
        Poklopac protuprašni za RJ45, AF MJ-IT45
        Konektor RJ11, za flat kabel, 4P-4K, Assmann, AMO4/4SF
        Konektor RJ45, 8P-8K, Assmann, AMO8/8SR
        Konektor RJ11, za okrugli kabel, 6P-4K, Assmann, AMO6/4SR
        Konektor RJ45, UTP, cat6, 8P-8K, Digitus, AMO6-8/8SR
        Konektor RJ45, STP, cat6, 8P-8K, Digitus, AMO6-8/8SRS
    Patch kabeli (bakar)
      U/UTP patch kabeli
        Kabel patch, cat5e, U/UTP, Digitus, DK-1511-X
        Kabel patch, cat6, U/UTP, Digitus, DK-1611-X
      F/UTP patch kabeli
        Kabel patch, cat5e, F/UTP, Digitus, DK-1521-X
      S/FTP patch kabeli
        Kabel patch, cat5e, S/FTP, Digitus, DK-1531-X
        Kabel patch, cat7, S/FTP, Digitus, A-MCPITH 800X
      Patch kabeli PatchSee
        U/UTP patch kabeli
          Kabel patch, cat5e, U/UTP, Patchsee
          Kabel patch, cat6, U/UTP, Patchsee
        F/UTP patch kabeli
          Kabel patch, cat5e, F/UTP, Patchsee
          Kabel patch, cat6, F/UTP, Patchsee
      S/STP patch kabeli
        Kabel patch, cat6, S/STP, Digitus, DK-1641-X
        Kabel patch, cat6, S/STP, LSOH, Digitus, A-MCSSHP600X
        Kabel patch, cat6, S/STP, crossover, Digitus, DK-1641-X-CO
    Fiberoptika
      Optički konektori
        Konektor optički, SC simplex, MM, OptiCam, Panduit, FSCMC5
        Konektor optički, SC simplex, MM, OptiCam, Panduit, FSCMC6
        Konektor optički, SC simplex, MM, Panduit, FSCM
        Konektor optički, LC simplex, MM, OptiCam, Panduit, FLCSMC5
        Konektor optički, ST simplex, MM, Panduit, FSTMA
        Konektor optički, SC simplex, SM, OptiCam, Panduit, FSCSBU
        Konektor optički, SC duplex, MM, Assmann, ALWL-SCD
        Konektor optički, SC duplex, SM, Assmann, ALWL-SCD-9
        Konektor optički, LC duplex, MM, Assmann, ALWL-LCD
      Optički interkonektori
        Spojnica optička, SC duplex, MM, Panduit, CMDBUSC
        Spojnica optička, SC duplex, SM, Panduit, CMDBUSCZBU
        Spojnica optička, LC duplex, SM, Panduit, CMDSLCZ
        Spojnica optička, LC duplex, MM, Panduit, CMDSLC
        Spojnica optička, ST simplex, MM, Panduit, CMST
        Interkonektor optički, ST simplex, MM, Assmann, ALWL-STK2
        Interkonektor optički, LC duplex, MM, Assmann, ALWL-LC1D
        Interkonektor optički, SC duplex, MM, Assmann, ALWL-SCK1D
        Interkonektor optički, SC duplex, SM, Assmann, ALWL-SCK2D
        Interkonektor optički, LC duplex, SM, Assmann, ALWL-LC2D
      Optički patch kabeli
        SC/SC patch kabeli SM i MM
          Kabel patch, optički, MM, duplex, 50/125µm, Assmann, AL 5SCSC-X
          Kabel patch, optički, MM, duplex, 62,5/125µm, Assmann, AL6SCSC-X
          Kabel patch, optički, SM, duplex, 9/125µm, Assmann, AL9SCSC-X
        ST/SC patch kabeli SM i MM
          Kabel patch, optički, MM, duplex, 50/125µm, Assmann, AL 5STSC-X
          Kabel patch, optički, MM, duplex, 62,5/125µm, Assmann, AL6STSC-X
          Kabel patch, optički, SM, duplex, 9/125µm, Assmann, AL 9STSC-X
        LC/LC patch kabeli SM i MM
          Kabel patch, optički, MM, duplex, 50/125µm, Assmann, AL 5LCLC-X
          Kabel patch, optički, SM, duplex, Assmann, AL9LCLC-X
          Patch kabel LC/LC MM duplex 2m 50/125 µm
        LC/SC patch kabeli SM i MM
          Kabel patch, optički, MM, duplex, 50/125µm, Assmann, AL 5LCSC-X
          Kabel patch, optički, SM, duplex, 9/125µm, Assmann, AL9LCSC-X
        E 2000 patch kabeli
        MTRJ/MTRJ patch kabeli SM i MM
          Kabel patch, optički, MM, duplex, 50/125µm, Assmann, AL5MTRJ/MTR
          Kabel patch, optički, SM, duplex, 9/125µm, Assmann, AL9MTRJ/MTRJ
        MTRJ/SC patch kabeli SM i MM
          Kabel patch, optički, MM, duplex, 50/125µm, Assmann, AL5MTRJ/SC-
          Kabel patch, optički, SM, duplex, 9/125µm, Assmann, AL9MTRJ/SC-X
        ST/LC patch kabeli SM i MM
          Kabel patch, optički, SM, duplex, 9/125µm, Assmann, AL9STLC-X
        ST/ST patch kabeli SM i MM
          Kabel patch, optički, SM, duplex, 9/125µm, Assmann, AL5STST-X
      Pigtail kabeli
        SC pigtail kabeli SM i MM
          Kabel pigtail, optički, SM, 9/125µm, Assmann, AL9FPSC-02I
          Kabel pigtail, optički, MM, 50/125µm, Assmann, AL5FPSC-02I
          Kabel pigtail, optički, MM, 50/125µm, set, Assmann, AL5FPSC-02I-
          Kabel pigtail, optički, MM, 50/125µm, OM3, Assmann, AL5FPSC-02I/
        LC pigtail kabeli SM i MM
          Kabel pigtail, optički, SM, 9/125µm, Assmann, AL9FPLC-02
          Kabel pigtail, optički, MM, 50/125µm, Assmann, AL5FPLC-02I
          Kabel pigtail, optički, MM, 50/125µm, OM3, Assmann, AL5FPLC-02I/
        ST pigtail kabeli SM i MM
        FC pigtail kabeli SM
        E 2000 pigtail kabeli
      Ormarići i optičke ladice
        Optičke priključne kutije
        Optičke ladice
        Optički zidni ormarići
          Ormarić optički, Conteg, ORN-02-35/30
          Ormarić optički, Conteg, ORN-01-30/18
          Panel za optički ormarić, Conteg, ORN-panel-12/24x
          Panel za optički ormarić, Conteg, ORN-panel-M-4/8x
      Optički spojni pribor
      Optičke kabelske spojnice
      Mediakonverteri
  Alati i mjerni instrumenti
    CJAST skidač izolacije
    Cable Tester, Network, RJ45, BNC, Digitus, DN-14001
    Kliješta za krimpanje mikroutikača, Assmann, A-SKMMI
    Kabel tester, Digitus, DN-14001
  Vezice, oznake i termobužiri
    Printeri
      Pisač za naljepnice i bar kodove, Brother, P-TOUCH1000
      Pisač za naljepnice i bar kodove, Brother, P-TOUCH2460
      Pisač za naljepnice i bar kodove, USB, Brother, P-TOUCH2480
      Traka za pisač, razne širine, crno/bijelo, Brother, TZ-2x1
      Traka za pisač, razne širine, crno/žuto, Brother, TZ-6x1
    Držači
      Držač vezica, samoljepljivi, Panduit, ABMM-A-D
      Držač vezica, samoljepljivi, Panduit, ABMM-A-C
      Držač vezica, samoljepljivi, Panduit, ABM2S-A-D
      Držač vezica, samoljepljivi, Panduit, ABM2S-A-C
      Držač vezica, za vijak, Panduit, TM1A-C
      Držač vezica, za vijak, Panduit, TM3S8-C
      Držač vezica, tipla, Panduit, MPMS19-C0
      Držač vezica, tipla, Panduit, MPMS25-C0
      Držač kabela, samoljepljivi, Panduit, VCC25-A-M
      Držač kabela, samoljepljivi, Panduit, VCC25-A-C
      Rubna navlaka, za debljinu 3.3mm, Panduit, GES62F-A-C
      Rubna navlaka, za debljinu 4.3mm, Panduit, GES99F-A-C
    Etikete
      Etiketa, Panduit, S100X150VADY
      Etiketa sa simbolima, Panduit, PSCB-COMS
      Flomaster, Panduit, PFX-0
    Vezice PVC
      Vezica 71×1,8mm, Panduit, PLT.6SM-M
      Vezica 100×2,5mm, Panduit, PLT1M-M
      Vezica 142×3,6mm, Panduit, PLT1.5M-M
      Vezica 203×2,5mm, Panduit, PLT2M-M
      Vezica 142×3,6mm, Panduit, PLT1.5I-M
      Vezica 203×3,6mm, Panduit, PLT2I-M
      Vezica 246×3,6mm, Panduit, PLT2.5I-M
      Vezica 290×4,8mm, Panduit, PLT3I-M
      Vezica 368×4,8mm, Panduit, PLT4I-M
      Vezica 188×4,8mm, Panduit, PLT2S-M
      Vezica 292×4,8mm, Panduit, PLT3S-M
      Vezica 368×4,8mm, Panduit, PLT4S-M
      Vezica 368×7,6mm, Panduit, PLT4H-M
      Vezica 445×4,8mm, Panduit, PLT5S-C
      Vezica 445×8,9mm, Panduit, PLT5H-L
      Vezica 775×7,6mm, Panduit, PLT9LH-C
      Vezica UV stabilizirana, 100×2,5mm, Panduit, PLT1M-M0
      Vezica UV stabilizirana, 203×3,6mm, Panduit, PLT2I-C0
      Vezica UV stabilizirana, 292×4,8mm, Panduit, PLT3S-C0
      Vezica UV stabilizirana, 510×12,7mm, Panduit, PLT5EH-C0
      Vezica s natpisnom pločicom, 371×4,7mm, Panduit, PLM4S-C
      Vezica s natpisnom pločicom, 100×2,5mm, Panduit, PLM1M-MA
    Vezice metalne
      Vezica metalna, 201×7,9mm, Panduit, MLT2H-LP316
      Vezica metalna, 362×7,9mm, Panduit, MLTC2H-LP316
      Vezica metalna, 362×7,9mm, Panduit, MLT4H-LP316
    Vezice čičak
      Vezica čičak, 203×12,7mm, Panduit, HLT2I-X0
      Vezica čičak, 305×12,7mm, Panduit, HLT3I-X0
      Traka čičak, 4572×19mm, Panduit, HLS15R0
    Termobužiri
      Termobužir, promjer 1.2mm, Panduit, HSTT05-48-Q
      Termobužir, promjer 1.6mm, Panduit, HSTT06-48-Q
      Termobužir, promjer 2.4mm, Panduit, HSTT09-48-Q
      Termobužir, promjer 3.2mm, Panduit, HSTT12-48-Q
      Termobužir, promjer 4.8mm, Panduit, HSTT19-48-Q
      Termobužir, promjer 6.4mm, Panduit, HSTT25-48-Q
      Termobužir, promjer 9.5mm, Panduit, HSTT38-48-Q
      Termobužir, promjer 12.7mm, Panduit, HSTT50-48-Q
      Termobužir, promjer 19.0mm, Panduit, HSTT75-48-Q
      Termobužir, promjer 25.4mm, Panduit, HSTT100-48-Q
      Termobužir, promjer 38.1mm, Panduit, HSTT150-48-Q
      Termobužir, promjer 50.8mm, Panduit, HSTT200-48-Q
      Termobužir, promjer 76.2mm, Panduit, HSTT300-48-Q
  Oprema za telefoniju
    Telefonske reglete
      Regleta priključna, 10 parica, AF-F10
      Regleta rastavna, 10 parica, AF-F11
      Krone
    Telefonski ormarići
      Ormarić s nosačem regleta za 100 parica, AF-F-467-100P
      Ormarić s nosačem regleta za 50 parica, AF-F-467-50P
      Ormarić s nosačem regleta za 30 parica, AF-F-467-30P
      Ormarić s nosačem regleta za 30 parica, AF-F-455-30P
      Ormarić s nosačem regleta za 50 parica, AF-F-456-50P
      Ormarić s nosačem regleta za 100 parica, AF-F-457-100P
      Okvir za ormarić s nosačem regleta za 100 parica, AF-F-468-100
      Okvir za ormarić s nosačem regleta za 50 parica, AF-F-468-50
      Okvir za ormarić s nosačem regleta za 30 parica, AF-F-468-30
      Okvir za produbljenje ormarića, AF-F-469-100F
      Okvir za produbljenje ormarića, AF-F-469-50F
      Okvir za produbljenje ormarića, AF-F-469-30F
      Krone
        Ormarić za Krone reglete s 50 parica, Krone, KRONEBOX-II
        Ormarić za Krone reglete sa 100 parica, Krone, KRONEBOX-III
        Okvir za orm.za Krone regl.s 30 parica, Krone, KRONEOKVIR-I
        Okvir za orm.za Krone regl.s 50 parica, Krone, KRONEOKVIR-II
        Ormarić za Krone reglete s 30 parica, Krone, KRONEBOX-I
        Okvir za orm.za Krone regl.sa 100 parica, Krone, KRONEOKVIR-III
        Okvir za produbljenje Krone ormarića, KRONE, KRONEOKVIR1-I
        Okvir za produbljenje Krone ormarića, KRONE, KRONEOKVIR1-II
        Okvir za produbljenje Krone orm., KRONE, KRONEOKVIR1-III
        Nosač 1 Krone reglete s 10 parica, Krone, KRONENOSAČ1
        Nosač 3 Krone reglete s 10 parica, Krone, KRONENOSAČ1
        Nosač 5 Krone reglete s 10 parica, Krone, KRONENOSAČ1
        Nosač 10 Krone reglete s 10 parica, Krone, KRONENOSAČ1
    Telefonski konektori i adapteri
      Mikroutikač RJ-45 UTP AMO 8/8 SR
      Pregibnica PVC za RJ-45, Digitus, AMOT8/8
      Mikroutikač telefonski RJ-11 AMO 6/4
    Telefonski kabeli
      AF F-31-1M kabel prespojni Krone 1m
      AF F-31-2M kabel prespojni Krone 2m
    ISDN patch paneli
      Patch panel ISDN, cat3, 25 porta, Digitus, A-IS-PAN-25
      Patch panel ISDN, cat3, 50 porta, Digitus, A-IS-PAN-50
  Instalacijski LAN kabeli
    U/UTP instalacijski kabeli
      Kabel U/UTP, cat5e, patch cord, Digitus, ATUP-P305T-1
      Kabel U/UTP, cat5e, Panduit, PUC5504LG-E
      Kabel U/UTP, cat6, LSOH, Panduit, PUL6004WH-E
    F/UTP instalacijski kabeli
      Kabel F/UTP, cat5e, Acome
      Kabel F/UTP, cat6, Belden, 7860E
  Optički instalacijski kabeli
    Multimodni optički kabeli
      Breakout kabeli
        Kabel optički, 4 vlakna, 62,5/125µm, Belden, MTB04-62
        Kabel optički, 8 vlakana, 62,5/125µm, Belden, MTB08-62
      Tight buffered kabeli
        Kabel optički, 4 vlakna, 50/125µm, distr., Belden, MTD04-50
        Kabel optički, 8 vlakana, 50/125µm, distr., Belden, MTD08-50
        Kabel optički, 12 vlakana, 50/125µm, distr., Belden, MTD12-50
        Kabel optički, 4 vlakna, 62,5/125µm, distr., Belden, MTD04-62
        Kabel optički, 6 vlakana, 62,5/125µm, distr., Belden, MTD06-62
        Kabel optički, 8 vlakana, 62,5/125µm, distr., Belden, MTD08-62
        Kabel optički, 12 vlakana, 62,5/125µm, distr., Belden, MTD12-62
      Loose tube kabeli
        Central loose tube kabeli
          Kabel optički, 4 vlakna, 50/125µm, Draka, U-DQ(ZN)BH(4G50)
          Kabel optički, 8 vlakana, 50/125µm, Draka, U-DQ(ZN)BH(8G50)
          Kabel optički, 12 vlakana, 50/125µm, Draka, U-DQ(ZN)BH(12G50)
          Kabel optički, 24 vlakna, 50/125µm, Draka, U-DQ(ZN)BH(24G50)
          Kabel optički, 4 vlakna, 62,5/125µm, Draka, U-DQ(ZN)BH(4G62,5)
          Kabel optički, 8 vlakna, 62,5/125µm, Draka, U-DQ(ZN)BH(8G62,5)
          Kabel optički, 12 vlakana, 62,5/125µm, Draka, U-DQ(ZN)BH(12G62,5
          Kabel optički, 24 vlakana, 62,5/125µm, Draka, U-DQ(ZN)BH(24G62,5
        Multi loose tube kabeli
    Singlemode optički kabeli
      Tight buffered kabeli
        Kabel optički, 4 vlakna, 9/125µm, Belden, MTT04-900
        Kabel optički, 8 vlakana, 9/125µm, Belden, MTT08-900
        Kabel optički, 12 vlakna, 9/125µm, Belden, MTT12-900
      Loose tube kabeli
        Sa zaštitom
          Kabel optički, 12 vlakana, 9/125µm, Iljin, A-DQ(ZN)B2Y(1×12)
          Kabel optički, 12 vlakana, 9/125µm, Iljin, A-DQ(ZN)B2Y(3×4)
          Kabel optički, 24 vlakna, 9/125µm, Iljin, A-DQ(ZN)B2Y(6×4)
          Kabel optički, 48 vlakana, 9/125µm, Iljin, A-DQ(ZN)B2Y(6×8)
          Kabel optički, 72 vlakna, 9/125µm, Iljin, A-DQ(ZN)B2Y(6×12)
          Kabel optički, 96 vlakana, 9/125µm, Iljin, A-DQ(ZN)B2Y(8×12)
        Bez zaštite
          Kabel optički, 48 vlakana, 9/125µm, Iljin, A-DF2Y(6×8)
          Kabel optički, 12 vlakana, 9/125µm, Iljin, A-DF2Y(3×4)
          Kabel optički, 24 vlakna, 9/125µm, Iljin, A-DF2Y(6×4)
          Kabel optički, 72 vlakna, 9/125µm, Iljin, A-DF2Y(6×12)
          Kabel optički, 96 vlakana, 9/125µm, Iljin, A-DF2Y(8×12)
        Nadzemni
          Kabel optički, 12 vlakana, 9/125µm, Iljin, FIGURE 8
    OM3 optički kabeli
    ZIP optički kabeli
      Kabel optički, 2 vlakna, 9/125µm, Belden, ZIP9/125
      Kabel optički, 2 vlakna, 50/125µm, Belden, ZIP50/125
      Kabel optički, 2 vlakna, 62,5/125µm, Belden, ZIP62,5/125
  Ormari komunikacijski
    600×600 mm
      Ormar 20U, 600×600 mm, DN-19 20U-6/6, Digitus
      Ormar 22U, 600×600 mm, DN-19 22U-6/6, Digitus
      Ormar 26U, 600×600 mm, DN-19 26U-6/6, Digitus
      Ormar 32U, 600×600 mm, DN-19 32U-6/6, Digitus
      Ormar 36U, 600×600 mm, DN-19 36U-6/6, Digitus
      Ormar 42U, 600×600 mm, DN-19 42U-6/6, Digitus
      Ormar 16U, 600×600 mm, DN-19 16U-6/6, Digitus
    600×800 mm
      Ormar 16U, 600×800 mm, DN-19 16U-6/8, Digitus
      Ormar 20U, 600×800 mm, DN-19 20U-6/8, Digitus
      Ormar 22U, 600×800 mm, DN-19 22U-6/8, Digitus
      Ormar 26U, 600×800 mm, DN-19 26U-6/8, Digitus
      Ormar 32U, 600×800 mm, DN-19 32U-6/8, Digitus
      Ormar 36U, 600×800 mm, DN-19 36U-6/8, Digitus
    800×800 mm
      Ormar 32U, 800×800 mm, DN-19 32U-8/8, Digitus
      Ormar 36U, 800×800 mm, DN-19 36U-8/8, Digitus
      Ormar 42U, 800×800 mm, DN-19 42U-8/8, Digitus
      Ormar 44U, 800×800 mm, DN-19 44U-8/8, Digitus
      Ormar 47U, 800×800 mm, DN-19 47U-8/8, Digitus
    Otvoreni okviri
      Okvir dupli 26U, 600×800 mm, DN-19 26U-D, Digitus
      Okvir dupli 42U, 600×800 mm, DN-19 42U-D, Digitus
  Ormari serverski
    600×1000 mm
      Ormar 26U, 600×1000 mm, DN-19 SRV-26U-N, Digitus
      Ormar 36U, 600×1000 mm, DN-19 SRV-36U-N, Digitus
      Ormar 42U, 600×1000 mm, DN-19 SRV-42U-N, Digitus
      Ormar 47U, 600×1000 mm, DN-19 SRV-47U-N, Digitus
      Ormar 26U, 600×1000 mm, DN-19 SRV-26U-GD, Digitus
      Ormar 36U, 600×1000 mm, DN-19 SRV-36U-GD, Digitus
      Ormar 42U, 600×1000 mm, DN-19 SRV-42U-GD, Digitus
      Ormar 47U, 600×1000 mm, DN-19 SRV-47U-GD, Digitus
    800×1000 mm
      Ormar 42U, 800×1000 mm, DN-19 SRV-42U-8-N, Digitus
      Ormar 47U, 800×1000 mm, DN-19 SRV-47U-8-N, Digitus
      Ormar 42U, 800×1000 mm, DN-19 SRV-42U-8-GD, Digitus
      Ormar 47U, 800×1000 mm, DN-19 SRV-47U-8-GD, Digitus
  Ormari zidni
    Trodjelni
      Ormar 09U, 600×610 mm, DN-19 09-U-3, Digitus
      Ormar 12U, 600×610 mm, DN-19 12-U-3, Digitus
      Ormar 16U, 600×610 mm, DN-19 16-U-3, Digitus
      Ormar 07U, 600×610 mm, DN-19 07-U-3, Digitus
    600×450 mm
      Ormar 07U, 600×450 mm, DN-19 07-U, Digitus
      Ormar 09U, 600×450 mm, DN-19 09-U, Digitus
      Ormar 12U, 600×450 mm, DN-19 12-U, Digitus
      Ormar 16U, 600×450 mm, DN-19 16-U, Digitus
      Ormar 20U, 600×450 mm, DN-19 20-U, Digitus
    600×560 mm
      Ormar 16U, 600×560 mm, DN-19 16-U-6/6, Digitus
      Ormar 09U, 600×560 mm, DN-19 09-U-6/6, Digitus
      Ormar 07U, 600×560 mm, DN-19 07-U-6/6, Digitus
      Ormar 20U, 600×560 mm, DN-19 20-U-6/6, Digitus
      Ormar 12U, 600×560 mm, DN-19 12-U-6/6, Digitus
    520×400 mm
      Ormar 12U, 520×400 mm, DN-19 12-U-S, Digitus
      Ormar 07U, 520×400 mm, DN-19 07-U-S, Digitus
      Ormar 09U, 520×400 mm, DN-19 09-U-S, Digitus
    10\"
      Ormar 10\", 4U, 300×260 mm, RSH-04-30/26, Conteg
      Ormar 10\", 6U, 300×260 mm, RSH-06-30/26, Conteg
      Ormar 10\", 9U, 300×260 mm, RSH-09-30/26, Conteg
    Ostali
      Inform.-komunik. ormarić, 400×300×100 mm, IKO-2, Assmann
      Inform.-komunik. ormarić, 400×300×80 mm, IKO-3, Assmann
      Inform.-komunik. ormarić, 400×300×100 mm, IKO-1, Assmann
  Oprema za ormare
    Ventilatori
      Ventilator s termos. s 2 vent. jed. DN-19 FAN-2-WMT-T, Digitus
      Ventilator s termos. s 2 vent. jed. DN-19 FAN-2, Digitus
      Ventilator s termos. s 4 vent. jed. DN-19 FAN-4, Digitus
      Ventilator s termos. s 4 ven. jed. DN-19 FAN-4-1000SW-N, Digitus
      Ventilator s termos. s 6 ven. jed. DN-19 FAN-6-1000SW-N, Digitus
    Police
      Polica za 19\" ormare, fiksna, 2U, 650mm, DP-PO-650, Conteg
      Polica za 19\" ormare, fiksna, 2U, 550mm, DP-PO-550, Conteg
      Polica za 19\" ormare, fiksna, 2U, 450mm, DP-PO-450, Conteg
      Polica za 19\" ormare, fiksna, 2U, 350mm, DP-PO-350, Conteg
      Polica za 19\" ormare, fiksna, 1U, 250mm, DP-PT-250, Conteg
      Polica za 19\" ormare, fiksna, 1U, 350mm, DP-PT-350, Conteg
      Polica za 19\" ormare, fiksna, 1U, 305mm, DP-PT-305, Conteg
      Polica za 19\" ormare, fiksna, 1U, 450mm, DP-PT-450, Conteg
      Polica za 19\" ormare, fiksna, 1U, 550mm, DP-PT-550, Conteg
      Polica za 19\" ormare, fiksna, 1U, 650mm, DP-PT-650, Conteg
      Polica za 19\" orm., fik., 1U, 345mm, DN-19 TRAY-1-600, Digitus
      Polica za 19\" orm., izv., 1U, 345mm, DN-19 TRAY-2-600, Digitus
      Polica za 19\" orm., fik., 1U, 525mm, DN-19 TRAY-1-800, Digitus
      Polica za 19\" orm., izv., 1U, 525mm, DN-19 TRAY-2-800, Digitus
      Polica za 19\" orm., fik., 1U, 745mm, DN-19 TRAY-1-1000, Digitus
      Polica za 19\" orm., izv., 1U, 745mm, DN-19 TRAY-2-1000, Digitus
    Naponski paneli
      Naponski panel, 12ךuko, s prenap. zašt. A-19-STRIP26-1, Digitus
      Naponski panel, 18ךuko, s prenap. zašt. A-19-STRIP42-1, Digitus
      Naponski panel, 7ךuko, s prekidačem, 333.600, Bachmann
      Naponski panel, 8ךuko, 333.601, Bachmann
      Naponski panel, 7ךuko, s prenap. zaštitom, 333.604, Bachmann
      Naponski panel, 6ךuko, s prenap. zaštitom, Protection 6, MGE
      Naponski panel, 8ךuko, DN-95401, Digitus
      Naponski panel, 9ךuko, DP-RP-09-SCHU, Conteg
    Podnožja
      Podnožje za Digitus kom. ormar, DN-19 PLINTH-8/8, Digitus
      Podnožje za Digitus kom. ormar, DN-19 PLINTH-6/8, Digitus
      Podnožje za Digitus kom. ormar, DN-19 PLINTH-6/6, Digitus
    Vodilice kabela
      Vodilica, prstenasta, 40×50, Conteg, DP-VP-P1
      Vodilica, prstenasta, 40×50, dvostrana, Conteg, DP-VP-P2
      Vodilica, prstenasta, 80×60, Conteg, DP-VP-P3
      Vodilica, prstenasta, 80×60, dvostrana, Conteg, DP-VP-P4
      Vodilica, prstenasta, 40×80, Conteg, DP-VP-P5
      Vodilica, s poklopcem, 40×60, Conteg, DP-VP-K02
      Vodilica, s poklopcem, 40×40, Conteg, DP-VP-K01
      Vodilica, s poklopcem, 80×60, Conteg, DP-VP-K03
      Vodilica, s poklopcem, 40×60, dvostrana, Conteg, DP-VP-K05
      Vodilica, prsten horizontalni, 40×50, Conteg, VO-P2-40/50
      Vodilica, prsten horizontalni, 80×60, Conteg, VO-P4-80/60
      Vodilica, prsten horizontalni, 80×60, Conteg, VO-P8-80/80
    Optičke ladice
      Optička ladica, 12×SC duplex, AL-19AZ-12SCD, Assmann
      Optička ladica, 24×LC duplex, AL-19AZ-24LCD, Assmann
      Optička ladica, 24×SC duplex, AL-19AZ-24SCD, Assmann
    10\" oprema
      Krone nosač 10\" DP-DSZ-S
      Okvir patch panela, 12 porta, metalni, Panduit, CP12BL
      Polica, fiksna, 150mm, Assmann, POLICA10\"/150
      Vodilica, prstenasta, 10\", Conteg, DP-VP-PS01
      Panel naponski, 3×220V, Conteg, DP-RP-03-SCHU
      Ladica optička 10\" - ORPS-01
      Panel blank, Conteg, DP-ZA-S1U
      Nosač za 4 modula za CP12BL, Panduit, CFFP4
    Ostala oprema
      Panel blank, Conteg, DP-ZA-1U
      DN-19-BGL kit za spajanje ormara
      Uzemljenje, Conteg, DP-ZE-RAM
      Uzemljenje 42U
      Kotači za ormare, Digitus, DN-19 CASTOR
      Rasvjeta za ormar, 19\", Conteg, DP-OJ-01
      Vijak s maticom M5, 4 kom, Conteg, DP-MO-01
      Vijak s maticom M6, 50 kom, Digitus, A-19-SET
      Krone nosač DP-DSZ za 16 reg
      Rasvjeta za ormar, 19\", Digitus, DN-19-LIGHT
      Panel blank, Conteg, DP-ZA-2U
      Panel blank, Conteg, DP-ZA-3U
      Šine bočne, dubina 600mm, Digitus, DN-19-GS-600
      Šine bočne, dubina 800mm, Digitus, DN-19-GS-800
      Šine bočne, dubina 1000mm, Digitus, DN-19-GS-1000
      Ladica za tipkovnicu, Digitus, DN-19-KEY-1U
      Ladica za tipkovnicu, Digitus, DN-19-KEY-2U
  Stolne priključnice Bachmann
    Stolne kazete
      Stolna kazeta, kratki model, srebrnosiva boja
      Stolna kazeta, dugi model, srebrnosiva boja
      Stolna kazeta, kratki model, antracit boja
      Stolna kazeta, dugi model, antracit boja
      Priključni panel za kratku stolnu kazetu
      Priključni panel za kratku stolnu kazetu
      Priključni panel za dugu stolnu kazetu
      Priključni panel za dugu stolnu kazetu
      Priključni panel za dugu stolnu kazetu
    Stolni okviri
    Stolne priključne konzole
    Pribor za stolne priključnice
  Parapetni kanali
    Panduit T70
      Kanal parapetni T70, 45×103mm, Panduit, T70B
      Kanal parapetni T70, unutarnji kut, Panduit, T70IC
      Kanal parapetni T70, vanjski kut, Panduit, T70OC
      Kanal parapetni T70, \"L\" kut, Panduit, T70RA
      Kanal parapetni T70, \"T\" kut, Panduit, T70T
      Kanal parapetni T70, pregrada kanala, Panduit, T70DW
      Kanal parapetni T70, poklopac kanala, Panduit, T70C
      Kanal parapetni T70, završetak kanala, Panduit, T70EC
      Kanal parapetni T70, spojnica kanala, Panduit, T70BC
      Kanal parapetni T70, spojnica poklopca, Panduit, T70CC
      Kanal parapetni T70, prijelaz na kanalicu LD, Panduit, T70TRC
      Kanal parapetni T70, držač kabela, Panduit, T70WR
      Kanal parapetni T70, ulazni završni element, Panduit, T70EE
      Pribor i utičnice
        Adapter za utičnicu 2×RJ45, Panduit, T70BH1
        Adapter za utičnicu 4×RJ45, Panduit, T70BH2
        Adapter za utičnicu 1×220V, Panduit, T70BL1
        Adapter za utičnicu 2×220V, Panduit, T70BL2
        Adapter za dvostruku utičnicu 2×220V, Panduit, T70DF
        Adapter za utičnicu 2×RJ45, Panduit, T70FH2
        Adapter za utičnicu 4×RJ45, Panduit, T70FH4
        Kutija inst. iznad parapetnog kanala T70, Panduit, T70WC2
        Utičnica šuko 220V, Mosaic, 45×45mm, Legrand, 74130
        Utičnica šuko 220V, Mosaic, 45×45mm, Legrand, 74131
        Utičnica šuko 220V, Mosaic, 45×45mm, Legrand, 74132
        Utičnica šuko 220V, Mosaic, 45×45mm, Legrand, 74133
        Utičnica šuko 220V, Mosaic, 45×45mm, Legrand, 74135
        Utičnica šuko 220V, Mosaic, 45×45mm, Legrand, 74136
        Utičnica šuko 220V, Mosaic, 45×135mm, Legrand, 74182
        Utičnica šuko 220V, Mosaic, 45×90mm, Legrand, 74186
        Utičnica šuko 220V, Mosaic, 45×90mm, Legrand, 74197
        Adapter za šuko 220V, Mosaic, Legrand, 50299
    Panduit TG70
      Kanal parapetni TG70, vanjski kut, Panduit, TGOC
      Kanal parapetni TG70, \"T\", Panduit, TGT
      Kanal parapetni TG70, prijelaz na kanale T45 i LD, Panduit, TGTR
      Kanal parapetni TG70, spojnica poklopca, Panduit, T70CC
      Kanal parapetni TG70, \"L\" kut, Panduit, TGRA
      Kanal parapetni TG70, završetak kanala, Panduit, TGEC
      Kanal parapetni TG70, spojnica kanala, Panduit, TG70BC
      Kanal parapetni TG70, 68×135mm, Panduit, TG70
      Kanal parapetni TG70, unutarnji kut, Panduit, TGIC
      Kanal parapetni TG70, pregrada kanala, Panduit, TGDW
      Kanal parapetni TG70, fiberspool držač, Panduit, TGFSB
      Kanal parapetni TG70, držač kabela, Panduit, TG70WR
    Rehau serija SIGNO BK
      Parapetni kanal SIGNO BK, 70×130mm, Rehau
      Parapetni kanal SIGNO BK, 90×170mm, Rehau
      Parapetni kanal SIGNO BK, 70×220mm, dvostruki, Rehau
      Parapetni kanal SIGNO BK, 90×130mm, Rehau
      Parapetni kanal SIGNO BK, 70×170mm, Rehau
      Parapetni kanal SIGNO BK, 70×110mm, Rehau
    Rehau SIGNO COMPACT
      Parapetni kanal SIGNO COMPACT, 50×100mm, s poklopcem, Rehau
  Instalacijski kanali
    Instalacijske kutije i tiple
      Tipla udarna, 6×40, s vijkom, Rehau
      Tipla udarna, 6×60, s vijkom, Rehau
      Kutija instalacijska za knauf, 65/60, Dietzel Univolt, HWAD65
      Kutija instalacijska za knauf, 107/107/52, Dietzel Univolt, HWAK
      Kutija instalacijska za knauf, 65/45, Dietzel Univolt, HWD65
      Kutija za MAK kanale, 60/150, Dietzel Univolt, MAGD60/150
      Kutija instalacijska kombinirana, 45mm, Dietzel Univolt, ASD70
      Poklopac instalacijske kutije ASD70, Dietzel Univolt, ASD/RD70
    Panduit serija LD
      Kanalica LD3, 12×20mm, Panduit, LD3AW
      Kanalica LD5, 15×26mm, Panduit, LD5AW
      Kanalica LD10, 24×38mm, Panduit, LD10AW
      Kanalica LD3, spojnica kanala, Panduit, CF3AW2
      Kanalica LD5, spojnica kanala, Panduit, CF5AW2
      Kanalica LD10, spojnica kanala, Panduit, CF10AW2
      Kanalica LD3, stropni poklopac, Panduit, DCF3AW2
      Kanalica LD5, stropni poklopac, Panduit, DCF5AW2
      Kanalica LD10, stropni poklopac, Panduit, DCF10AW2
      Kanalica LD3, završetak kanala, Panduit, ECF3AW2
      Kanalica LD5, završetak kanala, Panduit, ECF5AW2
      Kanalica LD10, završetak kanala, Panduit, ECF10AW2
      Kanalica LD3, unutarnji kut, Panduit, ICF3AW2
      Kanalica LD5, unutarnji kut, Panduit, ICF5AW2
      Kanalica LD10, unutarnji kut, Panduit, ICF10AW2
      Kanalica LD3, vanjski kut, Panduit, OCF3AW2
      Kanalica LD5, vanjski kut, Panduit, OCF5AW2
      Kanalica LD10, vanjski kut, Panduit, OCF10AW2
      Kanalica LD3, \"L\" kut, Panduit, RAF3AW2
      Kanalica LD5, \"L\" kut, Panduit, RAF5AW2
      Kanalica LD10, \"L\" kut, Panduit, RAF10AW2
      Kanalica LD3, \"T\" kut, Panduit, TF3AW2
      Kanalica LD5, \"T\" kut, Panduit, TF5AW2
      Kanalica LD10, \"T\" kut, Panduit, TF10AW2
      Kanalica LD, redukcija LD5 na LD3, Panduit, RF5×3AW2
      Kanalica LD, redukcija LD10 na LD5, Panduit, RF10×5AW2
      Kanalica LD, redukcija LD10 na LD3, Panduit, RF10×3AW2
    Rehau serija LE
      Instalacijski kanal LE, 60×190mm, s pregradom, Rehau
      Instalacijski kanal LE, 60×230mm, s pregradom, Rehau
      Instalacijski kanal LE, 40×110mm, s pregradom, Rehau
      Instalacijski kanal LE, 30×60mm, Rehau
      Instalacijski kanal LE, 20×20mm, Rehau
      Instalacijski kanal LE, 40×60mm, Rehau
      Instalacijski kanal LE, 40×40mm, Rehau
      Instalacijski kanal LE, 30×30mm, Rehau
      Instalacijski kanal LE, 60×90mm, Rehau
      Instalacijski kanal LE, 15×15mm, Rehau
      Instalacijski kanal LE, 40×90mm, Rehau
      Instalacijski kanal LE, 20×35mm, Rehau
      Instalacijski kanal LE, 60×60mm, Rehau
      Instalacijski kanal LE, 40×110mm, Rehau
      Instalacijski kanal LE, 40×60mm, s pregradom, Rehau
      Instalacijski kanal LE, 60×110mm, Rehau
      Instalacijski kanal LE, 60×150mm, s pregradom, Rehau
      Instalacijski kanal LE, 60×110mm, s pregradom, Rehau
    Rehau serija MKS
      Instalacijski mini kanal MKS, 16×38mm, Rehau
      Instalacijski mini kanal MKS, 16×25mm, Rehau
      Instalacijski mini kanal MKS, 16×16mm, Rehau
      Instalacijski mini kanal MKS, 25×38mm, dvostruki, Rehau
      Instalacijski mini kanal MKS, 16×38mm, dvostruki, Rehau
      Instalacijski mini kanal MKS, 25×38mm, Rehau
    Dietzel Univolt
      Kanalica samoljepljiva, 16×16mm, Dietzel Univolt, MIKA1
      Kanalica samoljepljiva, 16×25mm, Dietzel Univolt, MIKA2
      Kanalica samoljepljiva, 16×40mm, Dietzel Univolt, MIKA3
      Kanalica samoljepljiva, 25×40mm, Dietzel Univolt, MIKA4
    Podni kanali
      Kanal podni, savitljivi, 1,8m, Panduit, FG3BL6S-A
      Kanal podni, savitljivi, rola 15m, Panduit, FG3EI50-A
      Kanal podni, savitljivi, rola 15m, Panduit, FG1EI50-A
      Kanal podni, savitljivi, 1,8m, Panduit, FG1EI6-A
Google Sitemap XML Google Sitemap XML SEF Service Map v.1.0.3

© Assmann elektronika d.o.o.
website by Getim computers & internet